Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Magazyn Plus GSM
Rok: 2003
numerem telefonu nie może przekroczyć 160 znaków.
Koszt przesłania wynosi I zł + VAT. Odbiór wiadomości dźwiękowej i SMS-a głosowego na terenie kraju jest bezpłatny.

MULTIMEDIALNA NIESPODZIANKA

Wybierz jeden ze specjalnie przygotowanych przez nas utworów, dograj do niego własną dedykację i prześlij swojej sympatii. Aby to zrobić, najpierw wejdź w Internecie na stronę:
www.plusnet.pl, wybierz utwór,. wpisz swój numer i numer, na który ma być on , dostarczony. Następnie Wyślij SMS-a z wygenerowanym na stronie WWW kodem na podany numer - Twoja walentynka, po uprzednim dograniu wiadomości, zostanie doręczona Twojej sympatii.


WALENTYNKOWA KARTKA

Dzięki Graffiti Plus możesz przestać wyjątkową valentynkę
numerem telefonu nie może przekroczyć 160 znaków.<br>Koszt przesłania wynosi I zł + VAT. Odbiór wiadomości dźwiękowej i SMS-a głosowego na terenie kraju jest bezpłatny.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;MULTIMEDIALNA NIESPODZIANKA&lt;/&gt;<br><br>Wybierz jeden ze specjalnie przygotowanych przez nas utworów, dograj do niego własną dedykację i prześlij swojej sympatii. Aby to zrobić, najpierw wejdź w Internecie na stronę:<br> www.plusnet.pl, wybierz utwór,. wpisz swój numer i numer, na który ma być on , dostarczony. Następnie Wyślij SMS-a z wygenerowanym na stronie WWW kodem na podany numer - Twoja walentynka, po uprzednim dograniu wiadomości, zostanie doręczona Twojej sympatii.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;WALENTYNKOWA KARTKA&lt;/&gt;<br><br>Dzięki Graffiti Plus możesz przestać wyjątkową valentynkę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego