Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
teleedukacji, włącznie z nauką i doradztwem w zakresie przedsiębiorczości. (Bliski jest dzień, kiedy wioski wyposażone zostaną w małe, tanie, zasilane z baterii odbiorniki telewizyjne dublujące komputery z możliwością bezprzewodowego podłączenia do Internetu dzięki krążącym na orbicie satelitom).

Jeden z paradoksów globalizacji polega na tym, że drobne zmiany - otwarcie witryny w Internecie i pożyczka w wysokości tysiąca dolarów - mogą spowodować wielkie różnice. Dzięki sieci komunikat rozejdzie się ponad granicami, a izolowani dotąd drobni farmerzy i rzemieślnicy staną się biznesmenami z dostępem do rynku światowego.

Oto garść przykładów ilustrujących rysujące się możliwości.

Starszyzna w peruwiańskiej wiosce Chincheros, zamieszkanej przez 500 rodzin, handluje elektronicznie
teleedukacji&lt;/&gt;, włącznie z nauką i doradztwem w zakresie przedsiębiorczości. (Bliski jest dzień, kiedy wioski wyposażone zostaną w małe, tanie, zasilane z baterii odbiorniki telewizyjne dublujące komputery z możliwością bezprzewodowego podłączenia do Internetu dzięki krążącym na orbicie satelitom).<br><br>Jeden z paradoksów globalizacji polega na tym, że drobne zmiany - otwarcie witryny w Internecie i pożyczka w wysokości tysiąca dolarów - mogą spowodować wielkie różnice. Dzięki sieci komunikat rozejdzie się ponad granicami, a izolowani dotąd drobni farmerzy i rzemieślnicy staną się biznesmenami z dostępem do rynku światowego.<br><br>Oto garść przykładów ilustrujących rysujące się możliwości.<br><br>Starszyzna w peruwiańskiej wiosce Chincheros, zamieszkanej przez 500 rodzin, handluje elektronicznie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego