Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
cenach promocyjnych.
Wytrawni podróżnicy polecają stronę:
route.web.de (osobom niemieckojęzycznym). Jest idealna, jeśli chcesz podróżować po Europie samochodem. Wpisz miasto, w którym chcesz rozpocząć podróż, miejsca, które chcesz odwiedzić po drodze oraz punkt docelowy, a specjalny program pomoże ci odnaleźć najszybszą i najdogodniejszą drogę.

Jak znaleźć pokój w Bilbao?
Internet pełen jest ofert noclegów w najróżniejszych miejscach świata. Wystarczy, że w przeglądarce zadasz pytanie: "Where to sleep in Bilbao?", a otrzymasz wszelkie informacje dotyczące miejscowości: włączając historię miasta, miejsca warte odwiedzenia i oczywiście długą listę propozycji noclegowych: od campingów po najdroższe hotele.
Przeglądarki mają również specjalne strony poświęcone szczegółowemu planowaniu
cenach promocyjnych. <br>Wytrawni podróżnicy polecają stronę: <br>route.web.de (osobom niemieckojęzycznym). Jest idealna, jeśli chcesz podróżować po Europie samochodem. Wpisz miasto, w którym chcesz rozpocząć podróż, miejsca, które chcesz odwiedzić po drodze oraz punkt docelowy, a specjalny program pomoże ci odnaleźć najszybszą i najdogodniejszą drogę.<br><br>Jak znaleźć pokój w Bilbao?<br>Internet pełen jest ofert noclegów w najróżniejszych miejscach świata. Wystarczy, że w przeglądarce zadasz pytanie: "Where to sleep in Bilbao?", a otrzymasz wszelkie informacje dotyczące miejscowości: włączając historię miasta, miejsca warte odwiedzenia i oczywiście długą listę propozycji noclegowych: od campingów po najdroższe hotele. <br>Przeglądarki mają również specjalne strony poświęcone szczegółowemu planowaniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego