Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerów
Rok: 1999
grafiki i wideo. Profesjonalny komputer dla zaawansowanych graczy i miłośników grafiki trójwymiarowej.
F. Obróbka grafiki, dźwięku, wideo. Supermultimedialne programy edukacyjne i rozrywkowe, filmy wideo z płyt DVD. Profesjonalny komputer dla fascynatów komputerowej grafiki i dźwięku, Może zastąpić kompaktofon i odtwarzacz wideo.
G. Dobrych gier, dobrych programów multimedialnych i edukacyjnych oraz Internetu. Może przydać się w mojej pracy. Mogę wykorzystać go w przyszłości do oglądania filmów z płyt DVD. To wysokiej klasy komputer dla mnie lub/i starszej, uczącej się młodzieży. Doskonały dla każdego "żeglarza" Internetu.

2. Potrzebuję Komputera do pracy. Wykorzystam go do:
H. Prowadzenia sklepu, hurtowni, punktu usługowego. Tani komputer
grafiki i wideo. Profesjonalny komputer dla zaawansowanych graczy i miłośników grafiki trójwymiarowej.<br>F. Obróbka grafiki, dźwięku, wideo. Supermultimedialne programy edukacyjne i rozrywkowe, filmy wideo z płyt DVD. Profesjonalny komputer dla fascynatów komputerowej grafiki i dźwięku, Może zastąpić kompaktofon i odtwarzacz wideo. <br>G. Dobrych gier, dobrych programów multimedialnych i edukacyjnych oraz Internetu. Może przydać się w mojej pracy. Mogę wykorzystać go w przyszłości do oglądania filmów z płyt DVD. To wysokiej klasy komputer dla mnie lub/i starszej, uczącej się młodzieży. Doskonały dla każdego "żeglarza" Internetu.<br><br>2. Potrzebuję Komputera do pracy. Wykorzystam go do:<br>H. Prowadzenia sklepu, hurtowni, punktu usługowego. Tani komputer
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego