Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
lodowatą wodą. Czy jestem ciężko chory?
Patryk z Wrocławia
Skądże! Większy członek w ciepłej wodzie to zdrowy objaw - ciepło działa pobudzająco i poprawia ukrwienie. Tylko nie katuj swego przyjaciela zimnymi biczami - bo to zbrodnia!
Pociągając piwo z gwinta, rozciąłem wargę. Czy trzeba ją zszywać, czy sama się zrośnie?
Anonim z Internetu
Każde drobne skaleczenie powinno zagoić się samo. Jeśli jednak rozcięcie jest głębsze, idź do chirurga, a w przyszłości popijaj z kufla. I nie waż się otwierać butelki zębami, okiem lub pochwą, jeśli jesteś kobietą, drogi Anonimie.
Rady doktora Jarosława Matysiaka spisał Sławomir Ślubowski, facet, który nie narzeka, ale jest jakiś
lodowatą wodą. Czy jestem ciężko chory?&lt;/&gt;<br>Patryk z Wrocławia<br>Skądże! Większy członek w ciepłej wodzie to zdrowy objaw - ciepło działa pobudzająco i poprawia ukrwienie. Tylko nie katuj swego przyjaciela zimnymi biczami - bo to zbrodnia!<br>&lt;q&gt;Pociągając piwo z gwinta, rozciąłem wargę. Czy trzeba ją zszywać, czy sama się zrośnie?&lt;/&gt;<br>Anonim z Internetu<br>Każde drobne skaleczenie powinno zagoić się samo. Jeśli jednak rozcięcie jest głębsze, idź do chirurga, a w przyszłości popijaj z kufla. I nie waż się otwierać butelki zębami, okiem lub pochwą, jeśli jesteś kobietą, drogi Anonimie.<br>&lt;hi&gt;Rady doktora Jarosława Matysiaka spisał Sławomir Ślubowski, facet, który nie narzeka, ale jest jakiś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego