Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
pl lub: www.kki.net.pl, www.friko.onet.pl).
2. Stwórz własną stronę www. Taka strona to idealna prezentacja twojej osoby. Możesz umieścić na niej wszystko, począwszy od życiorysu, referencji, zdjęć, po własne rysunki czy wiersze. Podobnie jak skrzynkę e-mailową, stronę www możesz założyć na serwerze twojego dostarczyciela Internetu albo na serwerze bezpłatnym.
3. Napisz wirtualne CV. Jeżeli ogranicza cię kartka papieru, to tu możesz swobodnie rozwinąć skrzydła i puścić wodze fantazji. Dozwolone są zdjęcia, animacje - wszystko, co pokaże twoją kreatywność i pomoże ci w znalezieniu pracy.
4. Nie zapomnij umieścić swojego adresu na wizytówce.

Posiadaniem własnej strony internetowej
pl lub: www.kki.net.pl, www.friko.onet.pl). <br>2. Stwórz własną stronę www. Taka strona to idealna prezentacja twojej osoby. Możesz umieścić na niej wszystko, począwszy od życiorysu, referencji, zdjęć, po własne rysunki czy wiersze. Podobnie jak skrzynkę e-mailową, stronę www możesz założyć na serwerze twojego dostarczyciela Internetu albo na serwerze bezpłatnym. <br>3. Napisz wirtualne CV. Jeżeli ogranicza cię kartka papieru, to tu możesz swobodnie rozwinąć skrzydła i puścić wodze fantazji. Dozwolone są zdjęcia, animacje - wszystko, co pokaże twoją kreatywność i pomoże ci w znalezieniu pracy. <br>4. Nie zapomnij umieścić swojego adresu na wizytówce. <br><br>Posiadaniem własnej strony internetowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego