Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Teresa Borchardt
Tytuł: prywatna strona
Rok: 2003
partią, która najbardziej zapadła mi w pamięć. W miarę czasu liczba partii publikowanych wraz z moim komentarzem wzrośnie, więc zachęcam do ponownego odwiedzenia strony po paru tygodniach. Dołączam również garść ciekawostek związanych z szachami, jak również linki do innych stron szachowych - w końcu ta strona jest jednym z oczek sieci Internetu.

Dziękuję za zainteresowanie się moją stroną i zapraszam do jej obejrzenia.
O mnie

Urodziłem się w 1922 roku w Toruniu. Przed wojną uczęszczałem do gimnazjum, po wojnie kontynuowałem naukę w liceum ogólnokształcącym.

Grę w szachy rozpocząłem w wieku 12 lat, po zapoznaniu się z jej zasadami dzięki podpatrywaniu partii rozgrywanych
partią, która najbardziej zapadła mi w pamięć. W miarę czasu liczba partii publikowanych wraz z moim komentarzem wzrośnie, więc zachęcam do ponownego odwiedzenia strony po paru tygodniach. Dołączam również garść ciekawostek związanych z szachami, jak również linki do innych stron szachowych - w końcu ta strona jest jednym z oczek sieci Internetu. <br><br>Dziękuję za zainteresowanie się moją stroną i zapraszam do jej obejrzenia. &lt;/&gt;<br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;O mnie&lt;/&gt; <br><br>Urodziłem się w 1922 roku w Toruniu. Przed wojną uczęszczałem do gimnazjum, po wojnie kontynuowałem naukę w liceum ogólnokształcącym. <br><br>Grę w szachy rozpocząłem w wieku 12 lat, po zapoznaniu się z jej zasadami dzięki podpatrywaniu partii rozgrywanych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego