Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 18/05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
element tej układanki. Krok następny to umiejętne wykorzystanie szansy zawodowej, podnoszenie kwalifikacji, mobilizacja sił w staraniu o awans i lepsze pieniądze. Chcemy pokazać Państwu rynek pracy od strony pracownika i pracodawcy. Szukając rzetelnej informacji, odwołamy się do wiedzy najlepszych specjalistów. Skorzystamy z konsultacji doświadczonych menedżerów, szkoleniowców i tzw. łowców głów.

Jak wynika z badań, większość aktywnych zawodowo warszawiaków spędza w pracy prawie połowę życia! Kilkanaście godzin dziennie to już stołeczna norma. Czy współczesna ścieżka awansu wymaga takich inwestycji czasowych? Jak pracować i nie dać się zwariować? Jak efektywnie wykorzystać 8-godzinny dzień pracy? Odpowiedzi szukajcie już wkrótce na stronach "DD".

Układaj
element tej układanki. Krok następny to umiejętne wykorzystanie szansy zawodowej, podnoszenie kwalifikacji, mobilizacja sił w staraniu o awans i lepsze pieniądze. Chcemy pokazać Państwu rynek pracy od strony pracownika i pracodawcy. Szukając rzetelnej informacji, odwołamy się do wiedzy najlepszych specjalistów. Skorzystamy z konsultacji doświadczonych menedżerów, szkoleniowców i tzw. łowców głów.<br><br>Jak wynika z badań, większość aktywnych zawodowo warszawiaków spędza w pracy prawie połowę życia! Kilkanaście godzin dziennie to już stołeczna norma. Czy współczesna ścieżka awansu wymaga takich inwestycji czasowych? Jak pracować i nie dać się zwariować? Jak efektywnie wykorzystać 8-godzinny dzień pracy? Odpowiedzi szukajcie już wkrótce na stronach "DD".<br><br>Układaj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!