Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Idea mobile
Rok: 2003
strony idea.pl, poniżej pól Login i Hasło) . W pierwszym kroku należy podać numer telefonu, wykorzystywany w usłudze Idea.Net. Po uzupełnieniu wszystkich informacji, otrzymają Państwo dostęp do usługi mBox Premium, jeżeli wcześniej korzystaliście z usługi Idea.Net Email, lub mBox Standard - jeżeli wcześniej korzystaliście z Idea.Net Email SMS.

Jak i gdzie mogę aktywować / dezaktywować mBox Premium i Standard?
Należy skorzystać z opcji Profil i usługi, a następnie z menu po lewej stronie wybrać zakładkę "Wybierz usługi". Po podaniu hasła zobaczą Państwo stronę Aktywacja usług. Zmiany wersji mBoxa dokonuje się za pomocą przycisków Aktywuj /Dezaktywuj.

Jestem Użytkownikiem POPa. Jak mogę
strony idea.pl, poniżej pól Login i Hasło) . W pierwszym kroku należy podać numer telefonu, wykorzystywany w usłudze Idea.Net. Po uzupełnieniu wszystkich informacji, otrzymają Państwo dostęp do usługi mBox Premium, jeżeli wcześniej korzystaliście z usługi Idea.Net Email, lub mBox Standard - jeżeli wcześniej korzystaliście z Idea.Net Email SMS.<br><br>Jak i gdzie mogę aktywować / dezaktywować mBox Premium i Standard?<br>Należy skorzystać z opcji Profil i usługi, a następnie z menu po lewej stronie wybrać zakładkę "Wybierz usługi". Po podaniu hasła zobaczą Państwo stronę Aktywacja usług. Zmiany wersji mBoxa dokonuje się za pomocą przycisków Aktywuj /Dezaktywuj.<br><br>Jestem Użytkownikiem POPa. Jak mogę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego