Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
meczu. Piłkarze Wałszy ponownie wyrównali w 80 minucie. Takim wynikiem (2:2) zakończył się mecz w normalnym czasie.
Dogrywka dwa razy po 15 minut, też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero w karnych Polonia zapewniła sobie awans do dalszej rundy PP. Bramki z karnego zdobyli: Maciej Szuchyta, Jacek Gawryś, Piotr Moneta i Jarek Licznerski, który rozegrał cały mecz po przerwie spowodowanej kontuzją.
jp

Jutro mecz o Puchar Polski
Drużyna Polonii wyjeżdża jutro do Pieniężna na mecz pucharowy z Wałszą. Trudno przewidzieć wynik, ponieważ nasi piłkarze są nieobliczalni. Mecz rozpoczyna się o godzinie 15.00. Ostatni sukces w Pucharze Polski to finał na szczeblu
meczu. Piłkarze Wałszy ponownie wyrównali w 80 minucie. Takim wynikiem (2:2) zakończył się mecz w normalnym czasie. <br>Dogrywka dwa razy po 15 minut, też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero w karnych Polonia zapewniła sobie awans do dalszej rundy PP. Bramki z karnego zdobyli: Maciej Szuchyta, Jacek Gawryś, Piotr Moneta i Jarek Licznerski, który rozegrał cały mecz po przerwie spowodowanej kontuzją.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Jutro mecz o Puchar Polski&lt;/&gt;<br>Drużyna Polonii wyjeżdża jutro do Pieniężna na mecz pucharowy z Wałszą. Trudno przewidzieć wynik, ponieważ nasi piłkarze są nieobliczalni. Mecz rozpoczyna się o godzinie 15.00. Ostatni sukces w Pucharze Polski to finał na szczeblu