Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w Sierockiem, aby przynajmniej dzieci najmłodszych klas mogły rozpocząć naukę w dobrych warunkach.
* Dziś, 5 sierpnia o godz. 10.00 rozpocznie się w sali Domu Ludowego w Kościelisku trzydniowa sesja strategiczna powiatu tatrzańskiego.
* 5 sierpnia o godz. 16.00 w rabczańskim amfiteatrze Teatr Lalek "Promyczek" z Sosnowca przedstawi bajkę pt. "Jeż kolczatek".
* Wernisaż wystawy malarstwa Adama Wsiołkowskiego odbędzie się 5 sierpnia o godz. 18.00 w nowotarskiej Galerii BWA "Jatki".
* W piątek, 6 sierpnia o godz. 9.00 rozpocznie sesja poroniańskiej Rady Gminy. Zatwierdzane będą uchwały w sprawie zagospodarowania przestrzennego wsi Małe Ciche, Suche, Nowe Bystre i części Poronina.
* Nowa ekspozycja
w Sierockiem, aby przynajmniej dzieci najmłodszych klas mogły rozpocząć naukę w dobrych warunkach.<br>* Dziś, 5 sierpnia o godz. 10.00 rozpocznie się w sali Domu Ludowego w Kościelisku trzydniowa sesja strategiczna powiatu tatrzańskiego.<br>* 5 sierpnia o godz. 16.00 w rabczańskim amfiteatrze Teatr Lalek "Promyczek" z Sosnowca przedstawi bajkę pt. "Jeż kolczatek".<br>* Wernisaż wystawy malarstwa Adama Wsiołkowskiego odbędzie się 5 sierpnia o godz. 18.00 w nowotarskiej Galerii BWA "Jatki".<br>* W piątek, 6 sierpnia o godz. 9.00 rozpocznie sesja poroniańskiej Rady Gminy. Zatwierdzane będą uchwały w sprawie zagospodarowania przestrzennego wsi Małe Ciche, Suche, Nowe Bystre i części Poronina.<br>* Nowa ekspozycja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego