Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wrześniu br. Radni oraz inne osoby, zaangażowane w rozwój gminy Kościelisko, wyznaczą konkretne zadania, osoby i instytucje odpowiedzialne za ich realizację, ustalą terminy i zakres potrzebnych środków finansowych. Jak nam powiedziała pani Maria Bętkowska, prezeska Oddziału Związku Podhalańskiego w Kościelisku, tego typu sesje szkoleniowe są w naszym regionie bardzo potrzebne.
K.C., A.Z.Zniszczone drogi, mosty i drzewa

Zalane obiekty, zniszczone drogi i mosty, olbrzymie straty w drzewostanie - taki jest wynik ulewy, która przeszła nad Podhalem w zeszły czwartek. Najbardziej ucierpiała gmina Łapsze Niżne, Szaflary, Czarny Dunajec oraz Nowy Targ.
W Niedzicy został zniszczony jeden z mostów. Naniesione na niego drzewa
wrześniu br. Radni oraz inne osoby, zaangażowane w rozwój gminy Kościelisko, wyznaczą konkretne zadania, osoby i instytucje odpowiedzialne za ich realizację, ustalą terminy i zakres potrzebnych środków finansowych. Jak nam powiedziała pani Maria Bętkowska, prezeska Oddziału Związku Podhalańskiego w Kościelisku, tego typu sesje szkoleniowe są w naszym regionie bardzo potrzebne.<br>&lt;au&gt;K.C., A.Z.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zniszczone drogi, mosty i drzewa &lt;/tit&gt;<br><br>Zalane obiekty, zniszczone drogi i mosty, olbrzymie straty w drzewostanie - taki jest wynik ulewy, która przeszła nad Podhalem w zeszły czwartek. Najbardziej ucierpiała gmina Łapsze Niżne, Szaflary, Czarny Dunajec oraz Nowy Targ.<br>W Niedzicy został zniszczony jeden z mostów. Naniesione na niego drzewa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego