Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
ich obkurczanie, zmniejsza kruchość i łamliwość. Zapobiega powstawaniu szpecących "pajączków", zmniejsza rumień. Nawilża i wygładza naskórek, dostarcza witamin, soli mineralnych i mikroelementów. Utrzymuje naturalne pH skóry.
Zawiera: ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Gingko biloba) i świeżych owoców cytryny orz specjalną, hypoalergiczną kompozycję zapachową, nie wywołującą podrażnień.

Aktywnie nawilżający krem z witaminami K, C, B1, B2
Specjalny, aktywnie nawilżający krem. Zmniejsza rumień i przekrwienie naskórka. Doskonale łagodzi, odżywi i dostarcza niezbędnych składników, które odtwarzają i regenerują barierę hydrolipidową skóry. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV i wolnych rodników.
Zawiera: witaminy K, C, P, B1, B2, wyciąg z alg morskich, olej z winogron, masło
ich obkurczanie, zmniejsza kruchość i łamliwość. Zapobiega powstawaniu szpecących "pajączków", zmniejsza rumień. Nawilża i wygładza naskórek, dostarcza witamin, soli mineralnych i mikroelementów. Utrzymuje naturalne pH skóry.<br>Zawiera: ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Gingko biloba) i świeżych owoców cytryny orz specjalną, hypoalergiczną kompozycję zapachową, nie wywołującą podrażnień.<br><br>&lt;tit&gt;Aktywnie nawilżający krem z witaminami K, C, B1, B2&lt;/&gt;<br>Specjalny, aktywnie nawilżający krem. Zmniejsza rumień i przekrwienie naskórka. Doskonale łagodzi, odżywi i dostarcza niezbędnych składników, które odtwarzają i regenerują barierę hydrolipidową skóry. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV i wolnych rodników.<br>Zawiera: witaminy K, C, P, B1, B2, wyciąg z alg morskich, olej z winogron, masło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego