Nr: 01.29 (24)
na wyjeździe 2:1 Phoenix Coyotes. Napastnik Płomieni Krzysztof Oliwa grał sześć minut i oddał jeden strzał.
PAF

Marsz do łóżka!
Cezary Trybański (24 l.) znów nie zadebiutował w New York Knicks. Szefowie klubu nie pozwolili polskiemu centrowi porozmawiać z dziennikarzami po przegranym 67: 77 meczu z San Antonio Spurs. Kazali mu jechać do domu i... się wyspać.
- Czemu masz zakaz rozmów? - spytaliśmy Czarka.
- Nie mam pojęcia, atmosfera w drużynie jest w porządku, ciągłe porażki jednak mocno dołują - odparł Trybański. Koszykarz jeszcze nie znalazł sobie mieszkania w Nowym Jorku, nadal mieszka w hotelu.
- Nie mam wiele czasu dla siebie - dodał Polak
na wyjeździe 2:1 Phoenix Coyotes. Napastnik Płomieni Krzysztof Oliwa grał sześć minut i oddał jeden strzał.<br>&lt;au&gt;PAF&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Marsz do łóżka!&lt;/&gt;<br>Cezary Trybański (24 l.) znów nie zadebiutował w New York Knicks. Szefowie klubu nie pozwolili polskiemu centrowi porozmawiać z dziennikarzami po przegranym 67: 77 meczu z San Antonio Spurs. Kazali mu jechać do domu i... się wyspać.<br>&lt;q&gt;- Czemu masz zakaz rozmów?&lt;/&gt; - spytaliśmy Czarka.<br>&lt;q&gt;- Nie mam pojęcia, atmosfera w drużynie jest w porządku, ciągłe porażki jednak mocno dołują&lt;/&gt; - odparł Trybański. Koszykarz jeszcze nie znalazł sobie mieszkania w Nowym Jorku, nadal mieszka w hotelu.<br>&lt;q&gt;- Nie mam wiele czasu dla siebie&lt;/&gt; - dodał Polak