Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.13 (41)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
istnieje od 98 lat w Europie, a kiedy po raz pierwszy pojawili się Polsce?
- Dokładnie w 1991 roku Falck zaczął świadczyć swoje usługi w Szczecinie.
- A jeśli chodzi o Opolszczyznę, to gdzie przed Prudnikiem zaczęli działać?
- W województwie opolskim pogotowie ratunkowe FALCK MEDYCYNA działa również w Krapkowicach, Brzegu, Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Głubczycach i Namysłowie. Mogę dodać, że codziennie po drogach całej Polski jeździ ponad 100 ambulansów.
- Każda zmiana wywołuje pewnego rodzaju psychozę wśród społeczeństwa. Niektórzy z nich mogą się obawiać jakiś dodatkowych opłat za usługi Falck.
- Nic w tym temacie się nie zmienia. Działamy w dalszym ciągu dla pacjenta nieodpłatnie, chyba
istnieje od 98 lat w Europie, a kiedy po raz pierwszy pojawili się Polsce?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Dokładnie w 1991 roku Falck zaczął świadczyć swoje usługi w Szczecinie.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- A jeśli chodzi o Opolszczyznę, to gdzie przed Prudnikiem zaczęli działać?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- W województwie opolskim pogotowie ratunkowe FALCK MEDYCYNA działa również w Krapkowicach, Brzegu, Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Głubczycach i Namysłowie. Mogę dodać, że codziennie po drogach całej Polski jeździ ponad 100 ambulansów. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Każda zmiana wywołuje pewnego rodzaju psychozę wśród społeczeństwa. Niektórzy z nich mogą się obawiać jakiś dodatkowych opłat za usługi Falck.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Nic w tym temacie się nie zmienia. Działamy w dalszym ciągu dla pacjenta nieodpłatnie, chyba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!