Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna Śląska
Nr: 9/12
Miejsce wydania: Katowice
Rok: 1997
swoje służbowe kontakty ogranicza prawie wyłącznie do polityków posłusznych prezydentowi Łukaszence.

- Ewa Spychalska jest w Mińsku i stara się robić to, co jest możliwe; jest to jedna z najtrudniejszych placówek - stwierdził prezydent - Dopóki powody nie zostaną wyjaśnione, nie mam chęci podejmować takich decyzji.

Rzecznik prasowy polskiej ambasady w Mińsku, Paweł Koć poinformował, że ambasador E.Spychalska nie otrzymała dotąd żadnego oficjalnego pisma w tej sprawie.

- Od czasu, gdy ja tu pracuję, nie zauważyłem, byśmy nie mieli kontaktów z opozycją - skomentował zarzut o ograniczeniu się placówki wyłącznie do spotkań z "oficjelami".

Opinie o absolwentce cieszyńskiego studium nauczycielskiego, wiejskiej nauczycielce, pracownicy spółdzielni mieszkaniowej
swoje służbowe kontakty ogranicza prawie wyłącznie do polityków posłusznych prezydentowi Łukaszence. <br><br>- Ewa Spychalska jest w Mińsku i stara się robić to, co jest możliwe; jest to jedna z najtrudniejszych placówek - stwierdził prezydent - Dopóki powody nie zostaną wyjaśnione, nie mam chęci podejmować takich decyzji. <br><br> Rzecznik prasowy polskiej ambasady w Mińsku, Paweł Koć poinformował, że ambasador E.Spychalska nie otrzymała dotąd żadnego oficjalnego pisma w tej sprawie. <br><br> - Od czasu, gdy ja tu pracuję, nie zauważyłem, byśmy nie mieli kontaktów z opozycją - skomentował zarzut o ograniczeniu się placówki wyłącznie do spotkań z &lt;orig&gt;"oficjelami"&lt;/&gt;. <br><br> Opinie o absolwentce cieszyńskiego studium nauczycielskiego, wiejskiej nauczycielce, pracownicy spółdzielni mieszkaniowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego