Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 3/3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
był nadpobudliwy i emocje wzięły u niego górę nad zdrowym rozsądkiem? Trudno ocenić. W środowisku nauczycielskim takie sytuacje zdarzają się rzadko. Chociaż raz spotkałam nauczycielkę, wprost idealną. Uczniowie i koledzy z pracy przepadali za nią. Ta kobieta "po szkole" była zupełnie inną osobą. Znęcała się nad swoim dzieckiem.
DOROTA KOWALSKAI

---------------------------------------------------------------------------


Kocie życie Hopkinsa

Anthony Hopkins ("Milczenie owiec") nie mieszka razem ze swoją żoną. Mają dwa domy i dzielą ich tysiące kilometrów. 60-letni aktor twierdzi, że dzięki temu są szczęśliwym małżeństwem już 24 lata.

Hopkins mieszka w swojej kalifornijskiej willi nad samym Pacyfikiem, zaś jego żona, Jenni Lynton, w Londynie. - Całe
był nadpobudliwy i emocje wzięły u niego górę nad zdrowym rozsądkiem? Trudno ocenić. W środowisku nauczycielskim takie sytuacje zdarzają się rzadko. Chociaż raz spotkałam nauczycielkę, wprost idealną. Uczniowie i koledzy z pracy przepadali za nią. Ta kobieta "po szkole" była zupełnie inną osobą. Znęcała się nad swoim dzieckiem.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;DOROTA KOWALSKAI&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kocie życie Hopkinsa&lt;/&gt;<br><br>Anthony Hopkins ("Milczenie owiec") nie mieszka razem ze swoją żoną. Mają dwa domy i dzielą ich tysiące kilometrów. 60-letni aktor twierdzi, że dzięki temu są szczęśliwym małżeństwem już 24 lata.<br><br>Hopkins mieszka w swojej kalifornijskiej willi nad samym Pacyfikiem, zaś jego żona, Jenni Lynton, w Londynie. - Całe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego