Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pozycję lidera na rzecz Wisły Kraków, która na wyjeździe wygrała z Ruchem Radzionków 2:0. Udanie rundę zaczęli mistrzowie Polski, piłkarze Polonii Warszawa, którzy wygrali u siebie z Amiką Wronki 3:0.
Była to także udana inauguracja dla trenera "Czarnych Koszul" Albina Mikulskiego.
(PAP)Polak przyjechał na drugiej pozycji

kolarstwo Kolarz polskiej grupy Mróz Supradyn - Piotr Chmielewski wygrał w sobotę w Kapsztadzie pięcioetapowy wyścig Giro del Capo. Zwyciężył Nick White z RPA z czasem 12.30 a Chmielewski był 2. ze stratą 16 sekund.
(PAP)Japonki nie dały szans rywalkom

lekkoatletyka Reprezentantki gospodarzy zdominowały międzynarodowy bieg maratoński kobiet w Nagoyi. Japonki
pozycję lidera na rzecz Wisły Kraków, która na wyjeździe wygrała z Ruchem Radzionków 2:0. Udanie rundę zaczęli mistrzowie Polski, piłkarze Polonii Warszawa, którzy wygrali u siebie z Amiką Wronki 3:0.<br>Była to także udana inauguracja dla trenera "Czarnych Koszul" Albina Mikulskiego.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polak przyjechał na drugiej pozycji&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kolarstwo&lt;/&gt; Kolarz polskiej grupy Mróz Supradyn - Piotr Chmielewski wygrał w sobotę w Kapsztadzie pięcioetapowy wyścig Giro del Capo. Zwyciężył Nick White z RPA z czasem 12.30 a Chmielewski był 2. ze stratą 16 sekund.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Japonki nie dały szans rywalkom&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;lekkoatletyka&lt;/&gt; Reprezentantki gospodarzy zdominowały międzynarodowy bieg maratoński kobiet w Nagoyi. Japonki
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego