Nr: 09.06 (130)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
Prezydent Międzynarodowegop Komitetu Olimpijskiego, Juan Antonio Samaranch,, został doktorem honoris causa paryskiej Sorbony.

CelnaJoanna Joanna Nowicka zajęła piąte miejsce w zawodach Pucharu Europy w łucznictwie, które odbyły się w Genewie. Wygrała Natalia Walejewa z Mołdawii, a wśród panów Lionel Thorez (Francja). Następne zawody pucharowe od 15 do 18 czerwca w Kołobrzegu.

Szachy, szachy
Po 7 rundach turnieju szachowego w Nowogrodzie prowadzi mistrz świata wersji PCA, Garri Kasparow (Rosja). x W Nadolu k. Żarnowca rozpoczął się z udziałem 22 zawodniczek strefowy turniej mistrzostw świata kobiet.

Wojna partyzancka w Czeczenii
GROZNY(PAP,TASS, Reuter).
W górach na południu Czeczenii konflikt rosyjsko-czeczeński nabiera
Prezydent Międzynarodowegop Komitetu Olimpijskiego, Juan Antonio Samaranch,, został doktorem honoris causa paryskiej Sorbony. <br><br>&lt;tit&gt;Celna&lt;/&gt;Joanna Joanna Nowicka zajęła piąte miejsce w zawodach Pucharu Europy w łucznictwie, które odbyły się w Genewie. Wygrała Natalia Walejewa z Mołdawii, a wśród panów Lionel Thorez (Francja). Następne zawody pucharowe od 15 do 18 czerwca w Kołobrzegu.<br><br>&lt;tit&gt;Szachy, szachy&lt;/&gt;<br>Po 7 rundach turnieju szachowego w Nowogrodzie prowadzi mistrz świata wersji PCA, Garri Kasparow (Rosja). x W Nadolu k. Żarnowca rozpoczął się z udziałem 22 zawodniczek strefowy turniej mistrzostw świata kobiet.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Wojna partyzancka w Czeczenii&lt;/&gt;<br>GROZNY(PAP,TASS, Reuter).<br>W górach na południu Czeczenii konflikt rosyjsko-czeczeński nabiera