Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 30.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
a słaby śnieg możliwy tylko na krańcach wschodnich. Temp. maks. od -2 do 0° C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

SOBOTA

Dość pogodnie i bez opadów. Temp. min. od -7 do -3° C. Temp. maks. od 0 do 1° C. Wiatr umiarkowany, w ciągu dnia chwilami silniejszy, z kierunków wschodnich.


Komiks w technikolorze

"Dick Tracy" był znanym amerykańskim komiksem autorstwa Chestera Goulda. Gdy Warren Beatty wpadł na pomysł zekranizowania przygód bohatera o wydatnej szczęce, Madonna chodziła jeszcze do liceum i marzyła o sławie, nieistotne czy odniesionej w sferze tańca, muzyki czy filmu. Przez wiele lat Warren nie mógł zrealizować swojego planu
a słaby śnieg możliwy tylko na krańcach wschodnich. Temp. maks. od -2 do 0° C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. <br><br>&lt;tit&gt;SOBOTA&lt;/&gt;<br><br>Dość pogodnie i bez opadów. Temp. min. od -7 do -3° C. Temp. maks. od 0 do 1° C. Wiatr umiarkowany, w ciągu dnia chwilami silniejszy, z kierunków wschodnich.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Komiks w &lt;orig&gt;technikolorze&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>"Dick Tracy" był znanym amerykańskim komiksem autorstwa Chestera Goulda. Gdy Warren Beatty wpadł na pomysł zekranizowania przygód bohatera o wydatnej szczęce, Madonna chodziła jeszcze do liceum i marzyła o sławie, nieistotne czy odniesionej w sferze tańca, muzyki czy filmu. Przez wiele lat Warren nie mógł zrealizować swojego planu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!