Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.12
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
odzyskał dokumenty. Do aresztu trafili trzej mieszkańcy Ługów i Sarbinowa koło Kostrzyna. Mają 22-23 lata i drobne przestępstwa na koncie. Wczoraj przedstawiono im zarzut kradzieży i wymuszenia okupu, za co grozi do 8 lat wiezienia. - Razem z policją niemiecką sprawdzamy, czy wcześ- niej nie popełniali już podobnych przestępstw - mówi Konieczny.


Dwa metry więcej

- Moje mieszkanie ma 48,50 metra kwadratowego - mówi Stanisław Kalityński. - A mieszkanie sąsiada z dołu jest o dwa metry mniejsze, przez co płaci niższy czynsz.

Kiedy państwo Kalityńscy wprowadzili się do bloku przy ul. Anieli Krzywoń 3 wszyscy sąsiedzi mieli jednakowy metraż mieszkań. Kiedy chcieli wykupić mieszkanie
odzyskał dokumenty. Do aresztu trafili trzej mieszkańcy Ługów i Sarbinowa koło Kostrzyna. Mają 22-23 lata i drobne przestępstwa na koncie. Wczoraj przedstawiono im zarzut kradzieży i wymuszenia okupu, za co grozi do 8 lat wiezienia. - Razem z policją niemiecką sprawdzamy, czy wcześ- niej nie popełniali już podobnych przestępstw - mówi Konieczny.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Dwa metry więcej&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;- Moje mieszkanie ma 48,50 metra kwadratowego - mówi Stanisław Kalityński. - A mieszkanie sąsiada z dołu jest o dwa metry mniejsze, przez co płaci niższy czynsz.&lt;/&gt;<br><br>Kiedy państwo Kalityńscy wprowadzili się do bloku przy ul. Anieli Krzywoń 3 wszyscy sąsiedzi mieli jednakowy metraż mieszkań. Kiedy chcieli wykupić mieszkanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!