Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ochroniarska "Konsalnet" powiadomiła warszawską prokuraturę o korupcji, której miał dopuścić się były wicepremier Janusz Tomaszewski. - W ciągu dwóch tygodni powinniśmy zdecydować, czy należy wszcząć śledztwo - powiedziała ŻYCIU Julita Sobczyk, rzecznik prasowy prokuratury.

Agencja ochrony zarzuciła byłemu wicepremierowi i szefowi MSWiA, że w końcu sierpnia zeszłego roku spotkał się z Jerzym Koniecznym, szefem rady nadzorczej spółki i zaproponował układ: koncesja w zamian za wycofanie wniosku lustracyjnego. Do spotkania w cztery oczy miało dojść z inicjatywy Tomaszewskiego w służbowej willi przy ul. Łowickiej w Warszawie, w której mieszkał wicepremier.
MSWiA od początku 1999 r. prowadziło postępowanie zmierzające do odebrania "Konsalnetowi" koncesji. Wiosną ŻYCIE
ochroniarska "Konsalnet" powiadomiła warszawską prokuraturę o korupcji, której miał dopuścić się były wicepremier Janusz Tomaszewski. - W ciągu dwóch tygodni powinniśmy zdecydować, czy należy wszcząć śledztwo - powiedziała ŻYCIU Julita Sobczyk, rzecznik prasowy prokuratury.&lt;/&gt;<br><br>Agencja ochrony zarzuciła byłemu wicepremierowi i szefowi MSWiA, że w końcu sierpnia zeszłego roku spotkał się z Jerzym Koniecznym, szefem rady nadzorczej spółki i zaproponował układ: koncesja w zamian za wycofanie wniosku lustracyjnego. Do spotkania w cztery oczy miało dojść z inicjatywy Tomaszewskiego w służbowej willi przy ul. Łowickiej w Warszawie, w której mieszkał wicepremier. <br>MSWiA od początku 1999 r. prowadziło postępowanie zmierzające do odebrania "Konsalnetowi" koncesji. Wiosną ŻYCIE
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego