Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
źródeł światła, tworzących małe, przytulne przestrzenie w cieniu całego wnętrza.

Kolory

Ukochane kolory projektantów końca XX wieku - biel mleka i śniegu, szarość chromowanej stali, aluminium czy ołowiu, naturalne brązy drewna, maty kokosowej, gdzieniegdzie plamka czystej czerni, może być nią również mocny cień na idealnie białej powierzchni, beż bawełny i lnu. Kontrastowe zestawienia znamionujące zdecydowanie i pewność.

Formy

Zestawienie zdobyczy modernistycznego designu od Bauhausu do minimalizmu - funkcjonalne, ergonomiczne krzesła, fotele - minimum materiału i maksimum wygody. Znajdą się tu projekty Corbusier'a i Mies Van de Rohe, ale również proste meble z Ikei.

Raj Utracony

Cisza, skupienie, spokój dalekiej prowincji. Chciałabyś tu spędzić każdy
źródeł światła, tworzących małe, przytulne przestrzenie w cieniu całego wnętrza.<br><br>&lt;tit&gt;Kolory&lt;/&gt;<br><br>Ukochane kolory projektantów końca XX wieku - biel mleka i śniegu, szarość chromowanej stali, aluminium czy ołowiu, naturalne brązy drewna, maty kokosowej, gdzieniegdzie plamka czystej czerni, może być nią również mocny cień na idealnie białej powierzchni, beż bawełny i lnu. Kontrastowe zestawienia znamionujące zdecydowanie i pewność.<br><br>&lt;tit&gt;Formy&lt;/&gt;<br><br>Zestawienie zdobyczy modernistycznego designu od Bauhausu do minimalizmu - funkcjonalne, ergonomiczne krzesła, fotele - minimum materiału i maksimum wygody. Znajdą się tu projekty Corbusier'a i Mies Van de Rohe, ale również proste meble z Ikei.<br><br>&lt;tit&gt;Raj Utracony&lt;/&gt;<br><br>Cisza, skupienie, spokój dalekiej prowincji. Chciałabyś tu spędzić każdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!