Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Rok: 2001
piłkarzy. Polacy wygrali osiem meczów, trzy zremisowali i cztery przegrali. Bilans bramek to 48-24 dla Polski.
W ostatnich spotkaniach górą byli jednak Norwegowie. Zwycięstwa Skandynawów - 1:0 w Oslo i 3:0 w Poznaniu znacznie przyczyniły się do wyeliminowania polskich piłkarzy z mistrzostw świata w USA w 1994 roku.
Kontuzja Andrzeja Juskowiaka to obecnie największe zmartwienie Jerzego Engela. Juskowiak w środowym meczu sparingowym z Oldenburgiem zagrał zaledwie osiem minut. Zszedł utykając z boiska, a badanie ultrasonograficzne wykazało ponowne naciągnięcie mięśnia lewej łydki. Oprócz Juskowiaka na kłopoty zdrowotne narzekali Michał Żewłakow i Emmanuel Olisadebe.
Transmisję meczu można oglądać w Wizji Sport
piłkarzy. Polacy wygrali osiem meczów, trzy zremisowali i cztery przegrali. Bilans bramek to 48-24 dla Polski.<br>W ostatnich spotkaniach górą byli jednak Norwegowie. Zwycięstwa Skandynawów - 1:0 w Oslo i 3:0 w Poznaniu znacznie przyczyniły się do wyeliminowania polskich piłkarzy z mistrzostw świata w USA w 1994 roku.<br>Kontuzja Andrzeja Juskowiaka to obecnie największe zmartwienie Jerzego Engela. Juskowiak w środowym meczu sparingowym z Oldenburgiem zagrał zaledwie osiem minut. Zszedł utykając z boiska, a badanie ultrasonograficzne wykazało ponowne naciągnięcie mięśnia lewej łydki. Oprócz Juskowiaka na kłopoty zdrowotne narzekali Michał Żewłakow i Emmanuel Olisadebe.<br>Transmisję meczu można oglądać w Wizji Sport