Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
drogi, a po drugie mam dobrego zawodnika na jego pozycji. Polaka weźmiemy dopiero, gdy nasz piłkarz odejdzie.
O jaką pozycję chodzi?
- (śmiech) Bramkarza.
Czyli chce pan Jerzego Dudka?
- Sytuacja Dudka kilka tygodni temu była inna. Wydawało się, że będzie mógł bez problemu odejść z Liverpoolu. Skontaktowaliśmy się wówczas z nim. Kontuzja Kirklanda na razie zawiesiła transfer. Jednak polski bramkarz wciąż jest na naszej liście.
Wróćmy do mundialu w Korei. Może pan powiedzieć, ile czasu spędził pan na analizowaniu gry reprezentacji Polski przed pierwszym spotkaniem pana drużyny?
- Mecz z Polską był najważniejszy. Chodziło o pierwsze zwycięstwo Korei w historii mistrzostw świata. Dlatego
drogi, a po drugie mam dobrego zawodnika na jego pozycji. Polaka weźmiemy dopiero, gdy nasz piłkarz odejdzie.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;O jaką pozycję chodzi?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- (śmiech) Bramkarza.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Czyli chce pan Jerzego Dudka?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- Sytuacja Dudka kilka tygodni temu była inna. Wydawało się, że będzie mógł bez problemu odejść z Liverpoolu. Skontaktowaliśmy się wówczas z nim. Kontuzja Kirklanda na razie zawiesiła transfer. Jednak polski bramkarz wciąż jest na naszej liście.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Wróćmy do mundialu w Korei. Może pan powiedzieć, ile czasu spędził pan na analizowaniu gry reprezentacji Polski przed pierwszym spotkaniem pana drużyny?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- Mecz z Polską był najważniejszy. Chodziło o pierwsze zwycięstwo Korei w historii mistrzostw świata. Dlatego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!