Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.05 (40)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
oczywiście nie tylko do tych, którzy mieszkali w Prudniku przez te wszystkie setki lat ale także do nas, którzy świętujemy jubileusz parafii i miasta.
Ks. proboszcz Stanisław Bogaczewicz rozpoczął podziękowania od Pana Boga (za 725 lat naszego miasta, naszej parafii, Kościoła i wiary Ewangelistów), złożył podziękowania dla ks. biskupa Jana Kopca, dziękował władzom miasta na czele z burmistrzem Zenonem Kowalczykiem, pocztom sztandarowym, wszystkim księżom z dekanatu, którzy licznie przybyli na uroczystość, Orkiestrze Dętej Prudnickiego Ośrodka Kultury, Chórowi Parafialnemu i liturgicznej służbie ołtarza i wszystkim gościom i pielgrzymom, którzy przybyli do Prudnika.

KONCERT CHÓRU Z CERKWII PRAWOSŁAWNEJ
Tego samego dnia odbył się
oczywiście nie tylko do tych, którzy mieszkali w Prudniku przez te wszystkie setki lat ale także do nas, którzy świętujemy jubileusz parafii i miasta.<br>Ks. proboszcz Stanisław Bogaczewicz rozpoczął podziękowania od Pana Boga (za 725 lat naszego miasta, naszej parafii, Kościoła i wiary Ewangelistów), złożył podziękowania dla ks. biskupa Jana Kopca, dziękował władzom miasta na czele z burmistrzem Zenonem Kowalczykiem, pocztom sztandarowym, wszystkim księżom z dekanatu, którzy licznie przybyli na uroczystość, Orkiestrze Dętej Prudnickiego Ośrodka Kultury, Chórowi Parafialnemu i liturgicznej służbie ołtarza i wszystkim gościom i pielgrzymom, którzy przybyli do Prudnika.<br><br>&lt;tit&gt;KONCERT CHÓRU Z CERKWII PRAWOSŁAWNEJ&lt;/&gt;<br>Tego samego dnia odbył się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego