Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 23.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
w nogę i trzeba było dokonać amputacji. Po kilku dniach wdała się gangrena, której nie udało się powstrzymać. - Leczenie - twierdzą rosyjscy lekarze - jest w takich przypadkach bardzo trudne i wymaga stosowania specjalnej aparatury. To jest możliwe w warunkach szpitalnych, a nie polowych.


ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ
Prymas wybrał projekt Marka Budzyńskiego
Kopiec rozświetlony kryształem
Tak wyglądać będzie, zaprojektowana przez Marka Budzyńskiego i zespół, Świątynia Opatrzności Bożej, która stanie na polach wilanowskich w Warszawie. Projekt oraz inne, które wpłynęły na konkurs architektoniczny, oglądać można 5 czerwca w oranżerii pałacu w Wilanowie.
Kościół znajduje się wewnątrz zielonego kopca, do którego wchodzi się z czterech
w nogę i trzeba było dokonać amputacji. Po kilku dniach wdała się gangrena, której nie udało się powstrzymać. - Leczenie - twierdzą rosyjscy lekarze - jest w takich przypadkach bardzo trudne i wymaga stosowania specjalnej aparatury. To jest możliwe w warunkach szpitalnych, a nie polowych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ&lt;/name&gt; <br>Prymas wybrał projekt &lt;name type="person"&gt;Marka Budzyńskiego&lt;/name&gt; <br>Kopiec rozświetlony kryształem&lt;/tit&gt;<br>Tak wyglądać będzie, zaprojektowana przez &lt;name type="person"&gt;Marka Budzyńskiego&lt;/name&gt; i zespół, &lt;name type="place"&gt;Świątynia Opatrzności Bożej&lt;/name&gt;, która stanie na polach wilanowskich w &lt;name type="place"&gt;Warszawie&lt;/name&gt;. Projekt oraz inne, które wpłynęły na konkurs architektoniczny, oglądać można 5 czerwca w oranżerii pałacu w &lt;name type="place"&gt;Wilanowie&lt;/name&gt;. <br>Kościół znajduje się wewnątrz zielonego kopca, do którego wchodzi się z czterech
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego