Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 1121
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1966
2 miesiącach..
- O KOTKO! - zdziwiła się jej pani, widząc, że Muszka przyprowadziła czworo ok. 2-miesięcznych kociąt (3 czarne i jeden biało-czarny) które w tajemnicy wydała na świat, odchowała i teraz prezentowała swej pani, prosząc o zachowanie jej dzieci.
KOTKĄ i tej instynktami macierzyńskimi interesowali się także biolodzy radzieccy. Kotce i szczurzycy, które właśnie powiły po czworo młodych, zamieniono dzieci. Kotka otrzymała szczurzęta, szczurzyca kocięta. Po dwóch miesiącach przyprowadzono kotce jej własne dzieci. Momentalnie zjeżyła się jej sierść i z groźnym pomrukiem gotowa była bronić swoich szczurząt. A szczurzyca? spytacie. Po miesiącu opuściła "swoje" nadmiernie wyrośnięte dzieci.
O KOTCE i
2 miesiącach.. <br>- &lt;hi&gt;O KOTKO!&lt;/hi&gt; - zdziwiła się jej pani, widząc, że Muszka przyprowadziła czworo ok. 2-miesięcznych kociąt (3 czarne i jeden biało-czarny) które w tajemnicy wydała na świat, odchowała i teraz prezentowała swej pani, prosząc o zachowanie jej dzieci. <br>&lt;hi&gt;KOTKĄ&lt;/hi&gt; i tej instynktami macierzyńskimi interesowali się także biolodzy radzieccy. Kotce i szczurzycy, które właśnie powiły po czworo młodych, zamieniono dzieci. Kotka otrzymała szczurzęta, szczurzyca kocięta. Po dwóch miesiącach przyprowadzono kotce jej własne dzieci. Momentalnie zjeżyła się jej sierść i z groźnym pomrukiem gotowa była bronić swoich szczurząt. A szczurzyca? spytacie. Po miesiącu opuściła "swoje" nadmiernie &lt;hi&gt;wyrośnięte&lt;/hi&gt; dzieci. <br>O &lt;hi&gt;KOTCE&lt;/hi&gt; i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego