Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Praca i Zabezpieczenie Społeczne
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
Klub Ekologiczny z Krakowa. W liście tym zwrócono się z apelem o działania mające na celu ścisłe stosowanie norm prawnych dotyczących ochrony środowiska. Komisja Zdrowia powinna zadbać, by ochrona środowiska - jak sugerują autorzy - stała się częścią narodowego planu społeczno-gospodarczego. Zwrócono także uwagę na potrzebę opracowania raportu o stanie zdrowia Krakowian i postulowano utworzenie urzędu ochrony środowiska. Zdaniem mówcy, wystąpienie ministra Józefa Kępy na posiedzeniu Sejmu zarysowuje program działań na rzecz zmniejszenia zagrożenia w Krakowie, Komisja natomiast powinna poświęcić jedno ze swoich posiedzeń problemom stanu zdrowia ludności Krakowa.
Otwierając obrady w dniu 8 grudnia 1980 roku poseł Zbigniew Kledecki stwierdził, że
Klub Ekologiczny z Krakowa. W liście tym zwrócono się z apelem o działania mające na celu ścisłe stosowanie norm prawnych dotyczących ochrony środowiska. Komisja Zdrowia powinna zadbać, by ochrona środowiska - jak sugerują autorzy - stała się częścią narodowego planu społeczno-gospodarczego. Zwrócono także uwagę na potrzebę opracowania raportu o stanie zdrowia Krakowian i postulowano utworzenie urzędu ochrony środowiska. Zdaniem mówcy, wystąpienie ministra Józefa Kępy na posiedzeniu Sejmu zarysowuje program działań na rzecz zmniejszenia zagrożenia w Krakowie, Komisja natomiast powinna poświęcić jedno ze swoich posiedzeń problemom stanu zdrowia ludności Krakowa. <br> Otwierając obrady w dniu 8 grudnia 1980 roku poseł Zbigniew Kledecki stwierdził, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!