Typ tekstu: Książka
Autor: Łęcki Włodzimierz
Tytuł: Wielkopolska
Rok: 1997
Wedell. Był to koniec powstania 1848.
Kościół klasycystyczny z pocz. XIXw. z wyposażeniem z wieku poprzedniego. W parku wiejskim (7ha) dwór parterowy z czterokolumnowym portykiem z 1 poł. XIXw.

Trasa 3.a

Września Miłosław Krzykosy

40km

Trasa boczna biegnie na pd. do doliny Warty, tam skręca na zach. i w Krzykosach łączy się z trasą 4. Do Miłosławia szosa nr 259, dalej szosy lokalne. Równoległa linia kolejowa Września - Jarocin na odcinku do Orzechowa.

0km

WRZEŚNIA

Wyjazd ul. Miłosławską i Wrocławską (kierunek Miłosław, szosa nr 259).

9km

2km na wsch. od trasy wieś Biechowo.
W XIIw. gród, w XIIIw. gród kasztelański. Pozostałością
Wedell. Był to koniec powstania 1848.<br>Kościół klasycystyczny z pocz. XIXw. z wyposażeniem z wieku poprzedniego. W parku wiejskim (7ha) dwór parterowy z czterokolumnowym portykiem z 1 poł. XIXw.<br><br>&lt;tit&gt;Trasa 3.a<br><br>Września Miłosław Krzykosy&lt;/&gt;<br><br>40km<br><br>Trasa boczna biegnie na pd. do doliny Warty, tam skręca na zach. i w Krzykosach łączy się z trasą 4. Do Miłosławia szosa nr 259, dalej szosy lokalne. Równoległa linia kolejowa Września - Jarocin na odcinku do Orzechowa.<br><br>0km<br><br>&lt;tit&gt;WRZEŚNIA&lt;/&gt;<br><br>Wyjazd ul. Miłosławską i Wrocławską (kierunek Miłosław, szosa nr 259).<br><br>9km<br><br>2km na wsch. od trasy wieś Biechowo.<br>W XIIw. gród, w XIIIw. gród kasztelański. Pozostałością
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego