Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
i wspinacze.Awans Nadarkiewicza

Jak informuje rzecznik prasowy PZN Jerzy Zakrzewski - 26 czerwca w Szczyrku na posiedzeniu Zarządu Głównego przyjęto rezygnację Witolda Bessa z funkcji wiceprezesa ds. sportowych. Nowym wiceprezesem PZN został Lech Nadarkiewicz z Zakopanego, wieloletni trener kadry narodowej skoczków. Powołano również wiceprezesa ds. narciarstwa masowego, którym został Zbigniew Kucia z Krakowa.
magBurza na targowisku

Nie wiadomo, jak skończy się potężna awantura, jaka wybuchła na zakopiańskim Placu Targowym. Prawdopodobnie decyzje Urzędu Miasta, określające nowe zasady handlu na placu - doprowadziły pośrednio do poważnego konfliktu pomiędzy dzierżawcą terenu a Tatrzańskim Związkiem Kupców.
Doszło nawet do tego, że w sądzie cywilnym pojawiła
i wspinacze.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Awans Nadarkiewicza&lt;/tit&gt;<br><br>Jak informuje rzecznik prasowy PZN Jerzy Zakrzewski - 26 czerwca w Szczyrku na posiedzeniu Zarządu Głównego przyjęto rezygnację Witolda Bessa z funkcji wiceprezesa ds. sportowych. Nowym wiceprezesem PZN został Lech Nadarkiewicz z Zakopanego, wieloletni trener kadry narodowej skoczków. Powołano również wiceprezesa ds. narciarstwa masowego, którym został Zbigniew Kucia z Krakowa.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Burza na targowisku&lt;/tit&gt;<br><br>Nie wiadomo, jak skończy się potężna awantura, jaka wybuchła na zakopiańskim Placu Targowym. Prawdopodobnie decyzje Urzędu Miasta, określające nowe zasady handlu na placu - doprowadziły pośrednio do poważnego konfliktu pomiędzy dzierżawcą terenu a Tatrzańskim Związkiem Kupców.<br>Doszło nawet do tego, że w sądzie cywilnym pojawiła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego