Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Focus.Poznać i zrozumieć świat
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
mięśnie - z promiennym uśmiechem wykonuje najtrudniejsze ćwiczenia. "Nawet najbardziej doświadczone tancerki czują lęk przed niektórymi ewolucjami. Po wykonaniu kilkuset salt z czubka piramidy, instynkt samozachowawczy nie przestaje działać. Jednak dziewczyny nie zdradzają prawdziwych uczuć, taniec musi być wykonany lekko, ot, tak sobie, bez wysiłku, dla przyjemności" - zdradza tajemnice pomponiar Arkadiusz Kula.
Maciej Nowakowski


Zasady trenera Jacqueta

Aime Jacquet - trener aktualnych mistrzów świata - już nie pracuje w swoim zawodzie. Kiedy przygotowywał Francję do mistrzostw, ze wszystkich stron dowiadywał się, że nie ma pojęcia o swoim fachu.
Aime Jacquet - trener aktualnych mistrzów świata - już nie pracuje w swoim zawodzie. Kiedy przygotowywał Francję do
mięśnie - z promiennym uśmiechem wykonuje najtrudniejsze ćwiczenia. "Nawet najbardziej doświadczone tancerki czują lęk przed niektórymi ewolucjami. Po wykonaniu kilkuset salt z czubka piramidy, instynkt samozachowawczy nie przestaje działać. Jednak dziewczyny nie zdradzają prawdziwych uczuć, taniec musi być wykonany lekko, ot, tak sobie, bez wysiłku, dla przyjemności" - zdradza tajemnice pomponiar Arkadiusz Kula.<br>&lt;au&gt;Maciej Nowakowski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Zasady trenera Jacqueta&lt;/&gt; <br><br>Aime Jacquet - trener aktualnych mistrzów świata - już nie pracuje w swoim zawodzie. Kiedy przygotowywał Francję do mistrzostw, ze wszystkich stron dowiadywał się, że nie ma pojęcia o swoim fachu. <br>Aime Jacquet - trener aktualnych mistrzów świata - już nie pracuje w swoim zawodzie. Kiedy przygotowywał Francję do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego