Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Jussilainena.
Wczoraj w Planicy odbyła się ceremonia wręczenia trofeów za sezon 2000/2001. W uroczystości tej wziął udział Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, który udekorował trzech najlepszych skoczków sezonu pamiątkowymi medalami FIS.
Na finałowe zawody do Słowenii przybyły rzesze polskich kibiców, którzy razem z Małyszem chcieli świętować zdobycie przez niego Kryształowej Kuli. Wczoraj u stóp Velikanki, na około 30 tys. widzów, połowę stanowili Polacy.
str. 5Lekarze przeszczepili palce trzydziestolatkowi

SZCZECIN Dwa palce z nogi przeszczepiono do ręki 30-letniemu mężczyźnie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Ręki Pomorskiej Akademii Medycznej.
Pacjent kilka miesięcy temu doznał zmiażdżenia trzech palców, których nie udało się
Jussilainena.<br>Wczoraj w Planicy odbyła się ceremonia wręczenia trofeów za sezon 2000/2001. W uroczystości tej wziął udział Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, który udekorował trzech najlepszych skoczków sezonu pamiątkowymi medalami FIS.<br>Na finałowe zawody do Słowenii przybyły rzesze polskich kibiców, którzy razem z Małyszem chcieli świętować zdobycie przez niego Kryształowej Kuli. Wczoraj u stóp Velikanki, na około 30 tys. widzów, połowę stanowili Polacy.<br>str. 5&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lekarze przeszczepili palce trzydziestolatkowi&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SZCZECIN&lt;/&gt; Dwa palce z nogi przeszczepiono do ręki 30-letniemu mężczyźnie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Ręki Pomorskiej Akademii Medycznej.<br>Pacjent kilka miesięcy temu doznał zmiażdżenia trzech palców, których nie udało się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego