Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
uczestniczenia dzieci w wieku od 6 do 10 lat w bezpłatnych badaniach przesiewowych wzroku wg multimedialnego programu "Widzę" opracowanego przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 248 24 32. Osoba prowadząca badania - psycholog Anna Kurz.

Pogotowie Ratunkowe do likwidacji
Wojewódzki Szpital Zespolony jest gotów przejąć świadczenie usług w zakresie pomocy doraźnej i ratownictwa medycznego od SP ZOZ w Pasłęku. Dyrektor J. Przybylski jest zdecydowany przystać na tą propozycję. Po likwidacji oddziału chirurgicznego i położniczo-ginekologicznego było by to kolejne ograniczenie funkcji szpitala pasłęckiego.
Oddział Pomocy
uczestniczenia dzieci w wieku od 6 do 10 lat w bezpłatnych badaniach przesiewowych wzroku wg multimedialnego programu "Widzę" opracowanego przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie. <br>Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 248 24 32. Osoba prowadząca badania - psycholog Anna Kurz.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Pogotowie Ratunkowe do likwidacji&lt;/&gt;<br>Wojewódzki Szpital Zespolony jest gotów przejąć świadczenie usług w zakresie pomocy doraźnej i ratownictwa medycznego od SP ZOZ w Pasłęku. Dyrektor J. Przybylski jest zdecydowany przystać na tą propozycję. Po likwidacji oddziału chirurgicznego i położniczo-ginekologicznego było by to kolejne ograniczenie funkcji szpitala pasłęckiego. <br>Oddział Pomocy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego