Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ze sobą środek do mycia szyb. Dobrze zrobi oknom, reflektorom i lusterkom.
Cena - 6,60 zł

Preparat do mycia felg
Felgi i kapsle kół brudzą się szybko i trwale. Zwykły szampon nie da rady. Potrzebny silny środek, który rozpuści i zmyje brud.
Cena - 6,80 zł


Środek do czyszczenia plastiku
Kurz na plastikowych wykończeniach wnętrza przestanie cię drażnić, jeśli użyjesz antystatycznego preparatu (mat lub połysk).
Cena - 7,50 zł


Fiolka
Właściwie Violetta Najdenowicz, z pochodzenia Bułgarka. Zadebiutowała w roku 1985, współpracując z Voo Voo przy nagraniu jednego ze sztandarowych utworów tej formacji - "Zatoka spokojnych głów".
Niedługo potem, wspólnie ze Sławkiem Starostą
ze sobą środek do mycia szyb. Dobrze zrobi oknom, reflektorom i lusterkom.<br>Cena - 6,60 zł<br><br>Preparat do mycia felg<br>Felgi i kapsle kół brudzą się szybko i trwale. Zwykły szampon nie da rady. Potrzebny silny środek, który rozpuści i zmyje brud.<br>Cena - 6,80 zł<br><br><br>Środek do czyszczenia plastiku<br>Kurz na plastikowych wykończeniach wnętrza przestanie cię drażnić, jeśli użyjesz antystatycznego preparatu (mat lub połysk).<br>Cena - 7,50 zł&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;page nr=129&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Fiolka&lt;/&gt;<br>Właściwie Violetta Najdenowicz, z pochodzenia Bułgarka. Zadebiutowała w roku 1985, współpracując z Voo Voo przy nagraniu jednego ze sztandarowych utworów tej formacji - "Zatoka spokojnych głów".<br>Niedługo potem, wspólnie ze Sławkiem Starostą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego