Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
pozostawia włos miękki i lśniący. Niskopieniący, delikatny, nie drażni skóry i oczu, nie pozbawia naturalnego koloru sierści. Koncentrat-rozcieńcza1:15, wstrząsnąć przed użyciem.
STRIPPING SHAMPO
Na wystawę. Głęboko oczyszczający, dla pudla można zastosować raz w miesiącu, przed wystawą. Nie pozbawia naturalnego koloru sierści. Koncentrat-rozcieńcza1:15, wstrząsnąć przed użyciem.
Odżywki
LANOLIN CONDITIONER
Na co dzień. Odżywka z lanoliną, po zastosowaniu włos jest obciążony, miękki, odżywiony i
nawilżony.koncentrat-rozcieńcza1:15, wstrząsnąć przed użyciem.
sposób użycia : umyć psa , nałożyć odżywkę, w celu obciążenia zostawić na
włosach lub lekko spłukać.
MATTLES MAGIC
Na co dzień. Nie stosować na wystawy. Odżywczy krem, który redukuje
pozostawia włos miękki i lśniący. Niskopieniący, delikatny, nie drażni skóry i oczu, nie pozbawia naturalnego koloru sierści. Koncentrat-rozcieńcza1:15, wstrząsnąć przed użyciem. <br>STRIPPING SHAMPO <br>Na wystawę. Głęboko oczyszczający, dla pudla można zastosować raz w miesiącu, przed wystawą. Nie pozbawia naturalnego koloru sierści. Koncentrat-rozcieńcza1:15, wstrząsnąć przed użyciem. <br>Odżywki <br>LANOLIN CONDITIONER <br>Na co dzień. Odżywka z lanoliną, po zastosowaniu włos jest obciążony, miękki, odżywiony i <br>nawilżony.koncentrat-rozcieńcza1:15, wstrząsnąć przed użyciem. <br>sposób użycia : umyć psa , nałożyć odżywkę, w celu obciążenia zostawić na <br>włosach lub lekko spłukać. <br>MATTLES MAGIC <br>Na co dzień. Nie stosować na wystawy. Odżywczy krem, który redukuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego