Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
NSZZ "Solidarność" w zakładach Daewoo Motor Polska w Lublinie ogłosiła pogotowie strajkowe. Obawia się zamknięcia zakładu i chce chronić jego mienie.
Rzeczniczka DMP Beata Stopyra powiedziała, że zarząd spółki robi wszystko, żeby utrzymać produkcję i finalizuje rozmowy ze spółką Pol-Mot, która ma zapewnić w Lublinie produkcję nowego samochodu dostawczego LD-100.
- Pogotowie strajkowe to sygnał dla zarządu spółki, rządu, banków i Pol-Motu, że nasza sytuacja jest katastrofalna. Jeśli natychmiast nie nadejdzie pomoc, to grozi nam likwidacja. Nie chcemy do tego dopuścić - powiedział przewodniczący "S" w DMP Andrzej Chrząstowski.
(PAP)

Koń jaki jest, nie każdy widzi...

Hodowla koni czystej krwi
NSZZ "Solidarność" w zakładach Daewoo Motor Polska w Lublinie ogłosiła pogotowie strajkowe. Obawia się zamknięcia zakładu i chce chronić jego mienie.<br>Rzeczniczka DMP Beata Stopyra powiedziała, że zarząd spółki robi wszystko, żeby utrzymać produkcję i finalizuje rozmowy ze spółką Pol-Mot, która ma zapewnić w Lublinie produkcję nowego samochodu dostawczego LD-100.<br>- Pogotowie strajkowe to sygnał dla zarządu spółki, rządu, banków i Pol-Motu, że nasza sytuacja jest katastrofalna. Jeśli natychmiast nie nadejdzie pomoc, to grozi nam likwidacja. Nie chcemy do tego dopuścić - powiedział przewodniczący "S" w DMP Andrzej Chrząstowski.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=8-9&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Koń jaki jest, nie każdy widzi...&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Hodowla koni czystej krwi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego