Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest scen ewidentnie seksualnych, od niedawna pojawiły się serie dla dorosłych emitowane w nocy (trwają ok. 60 min).
• Filmy pełnometrażowe- jako ze można kontrolować wiek widza filmu pełnometrażowego są one zdecydowanie odważniejsze. Przeciętnie film taki trwa od 70 min do 2 godz.
• Serie OVA wydawane są tylko na LD, DVD i VHS, są to serie adresowane do węższego grona odbiorców (trwają od kilku minut do 2 godz.)


METROfakty / polskie projekcje anime

• W Polsce filmy anime emitował Canal+, były to: "Ghost in the Shell", "Akira, szkarłatny pilot", "Mój sąsiad Totoro".
• Na Polsacie można było obejrzeć seriale: "Sailor Moon
jest scen ewidentnie seksualnych, od niedawna pojawiły się serie dla dorosłych emitowane w nocy (trwają ok. 60 min).<br>&#149; Filmy pełnometrażowe- jako ze można kontrolować wiek widza filmu pełnometrażowego są one zdecydowanie odważniejsze. Przeciętnie film taki trwa od 70 min do 2 godz.<br>&#149; Serie OVA wydawane są tylko na LD, DVD i VHS, są to serie adresowane do węższego grona odbiorców (trwają od kilku minut do 2 godz.)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;METROfakty / polskie projekcje &lt;orig&gt;anime&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&#149; W Polsce filmy &lt;orig&gt;anime&lt;/&gt; emitował Canal+, były to: "Ghost in the Shell", "Akira, szkarłatny pilot", "Mój sąsiad Totoro".<br>&#149; Na Polsacie można było obejrzeć seriale: "Sailor Moon
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!