Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ulubione - Maja Strzeżek
Ponieważ nie mam skłonności do alergii,
mogę bezkarnie wypróbowywać wciąż nowe kosmetyki. Ostatnio odkryłam Dead Sea Line - serię kosmetyków do kąpieli z minerałami z Morza Martwego i balsam do ciała Perceive firmy Avon. Bardzo lubię krem Vichy Reti C z retinolem i witaminą C, a pod oczy - Lancaster Suractif Deep Lift (używam go także do ust). Jednak, moim zdaniem, najlepszy kosmetyk to spokojny, głęboki i długi sen.

Z angielskim humorem

Można dzisiaj całkiem serio kopiować angielskie uczennice, można też spojrzeć na nie z lekką nutą ironii i ubierać się w stylu, który nazwaliśmy: wyzwolony college.

Głowa do góry
ulubione - Maja Strzeżek<br>Ponieważ nie mam skłonności do alergii, <br>mogę bezkarnie wypróbowywać wciąż nowe kosmetyki. Ostatnio odkryłam Dead Sea Line - serię kosmetyków do kąpieli z minerałami z Morza Martwego i balsam do ciała Perceive firmy Avon. Bardzo lubię krem Vichy Reti C z retinolem i witaminą C, a pod oczy - Lancaster Suractif Deep Lift (używam go także do ust). Jednak, moim zdaniem, najlepszy kosmetyk to spokojny, głęboki i długi sen.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=56&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Z angielskim humorem&lt;/&gt;<br><br>Można dzisiaj całkiem serio kopiować angielskie uczennice, można też spojrzeć na nie z lekką nutą ironii i ubierać się w stylu, który nazwaliśmy: wyzwolony college.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=58&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Głowa do góry
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!