Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kurier Szczeciński
Nr: 10/04
Miejsce wydania: Szczecin
Rok: 2002
okolicznych ulicach zgromadziło się - według AFP - 400 tysięcy Brytyjczyków i gości z zagranicy. Tłumy stały na trasie przejazdu konduktu żałobnego z opactwa do położonego niedaleko metropolii Windsoru. Gdy kondukt żałobny zmierzał w stronę Pałacu Buckingham, na niebie towarzyszyły mu nisko przelatujące trzy zabytkowe samoloty RAF-u: dwa Spitfire'y i bombowiec Lancaster, pamiętające jeszcze czasy drugiej wojny światowej. W całej Wielkiej Brytanii początek nabożeństwa uczczono dwiema minutami ciszy. Według relacji agencyjnych, od zwykłych zajęć oderwały się na chwilę miliony Brytyjczyków. Popołudniowa ceremonia pogrzebowa w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze miała charakter prywatny.
(PAP)


Szaron zapewnia
Zmiażdżę Palestyńczyków
JEROZOLIMA

Premier Izraela
okolicznych ulicach zgromadziło się - według AFP - 400 tysięcy Brytyjczyków i gości z zagranicy. Tłumy stały na trasie przejazdu konduktu żałobnego z opactwa do położonego niedaleko metropolii Windsoru. Gdy kondukt żałobny zmierzał w stronę Pałacu Buckingham, na niebie towarzyszyły mu nisko przelatujące trzy zabytkowe samoloty RAF-u: dwa Spitfire'y i bombowiec Lancaster, pamiętające jeszcze czasy drugiej wojny światowej. W całej Wielkiej Brytanii początek nabożeństwa uczczono dwiema minutami ciszy. Według relacji agencyjnych, od zwykłych zajęć oderwały się na chwilę miliony Brytyjczyków. Popołudniowa ceremonia pogrzebowa w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze miała charakter prywatny.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Szaron zapewnia&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;q&gt;&lt;transl&gt;Zmiażdżę Palestyńczyków&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;JEROZOLIMA&lt;/&gt;<br><br>Premier Izraela
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!