Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
że kluczem do bogacenia się jest utrzymywanie płynności finansowej, ale płynność oznacza przepływ pieniędzy, a nie kurczowe utrzymywanie ich w jednym miejscu.

Większość różowych:
Twardy Bogacz

Traktujesz pieniądze głównie jako środek do utrzymywania nad wszystkim kontroli, której potrzebujesz, aby być w pełni zadowolona i czuć się pewnie.

Większość granatowych:
Szczęśliwy Lekkoduch

Zakupy są dla ciebie jak narkotyk, dają radość, ale na krótko. Nawet jeśli poranny wyciąg z konta doprowadził cię niemal do zawału serca, do południa przekonasz się, że jesteś załamana, masz debet, dlatego musisz sobie poprawić humor nowym zakupem. Tak naprawdę twoje zachowanie to całkowity brak poczucia odpowiedzialności.

Większość niebieskich
że kluczem do bogacenia się jest utrzymywanie płynności finansowej, ale płynność oznacza przepływ pieniędzy, a nie kurczowe utrzymywanie ich w jednym miejscu. <br><br>&lt;tit&gt;Większość różowych: <br>Twardy Bogacz&lt;/&gt;<br><br>Traktujesz pieniądze głównie jako środek do utrzymywania nad wszystkim kontroli, której potrzebujesz, aby być w pełni zadowolona i czuć się pewnie.<br><br>&lt;tit&gt;Większość granatowych: <br>Szczęśliwy Lekkoduch&lt;/&gt;<br><br>Zakupy są dla ciebie jak narkotyk, dają radość, ale na krótko. Nawet jeśli poranny wyciąg z konta doprowadził cię niemal do zawału serca, do południa przekonasz się, że jesteś załamana, masz debet, dlatego musisz sobie poprawić humor nowym zakupem. Tak naprawdę twoje zachowanie to całkowity brak poczucia odpowiedzialności. <br><br>&lt;tit&gt;Większość niebieskich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!