Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
większego sklepu. Najgorsze jest to, że kupuje mnóstwo zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Kiedy próbuję jej cokolwiek tłumaczyć, od razu zaczyna płakać, ale wiem, że trzeba będzie to trochę ukrócić.


Test: Sprawdź swój styl traktowania pieniędzy

Każdy z nas ma inny sposób traktowania pieniędzy, ale to nie wszystko. Może jesteś Kolekcjonerem, Szczęśliwym Lekkoduchem, Superignorantem, a może Twardym Bogaczem albo Płaczącym Pesymistą? Zakreśl właściwą odpowiedź i znajdź swój styl. Olivia Mellan, brytyjska psychoterapeutka, na podstawie swojej wieloletniej praktyki wyodrębniła pięć podstawowych typów podejścia do pieniędzy.

1 Kiedy przychodzi wyciąg z konta:
Gdzieś go rzucam.
Biorę ze sobą do pracy.
Sprawdzam z poprzednimi wydrukami.
Sprawdzam
większego sklepu. Najgorsze jest to, że kupuje mnóstwo zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Kiedy próbuję jej cokolwiek tłumaczyć, od razu zaczyna płakać, ale wiem, że trzeba będzie to trochę ukrócić.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br>&lt;tit&gt;Test: Sprawdź swój styl traktowania pieniędzy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Każdy z nas ma inny sposób traktowania pieniędzy, ale to nie wszystko. Może jesteś Kolekcjonerem, Szczęśliwym Lekkoduchem, &lt;orig&gt;Superignorantem&lt;/&gt;, a może Twardym Bogaczem albo Płaczącym Pesymistą? Zakreśl właściwą odpowiedź i znajdź swój styl. Olivia Mellan, brytyjska psychoterapeutka, na podstawie swojej wieloletniej praktyki wyodrębniła pięć podstawowych typów podejścia do pieniędzy.&lt;/&gt;<br><br>1 Kiedy przychodzi wyciąg z konta:<br>Gdzieś go rzucam.<br>Biorę ze sobą do pracy.<br>Sprawdzam z poprzednimi wydrukami.<br>Sprawdzam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego