Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
13. Żyjąc w czystości, patrzysz na świat przez różowe okulary, a nie jak dotąd, nafaszerowany viagrą, postrzegając go na niebiesko.
14. Wstrzemięźliwość seksualna to milowy krok ku długowieczności (jak pewnie zauważyłeś, przywódcy wielkich ruchów religijnych umierają staro). Poza tym pij dużo kefiru.
15. Twój nowy stan świetnie wpływa na cerę. Lepiej, żeby twarz pokrywał rumieniec niewinności niż podejrzane strupy i wory pod oczami.
16. Żyjąc pod jednym dachem z kobietą, a jednocześnie zachowując seksualny post, jesteś o wiele spokojniejszy. Już nie przewracasz się z boku na bok w bezsenne noce i nie zastanawiasz się, czy ta piątka różnokolorowych dzieciaków jest twoja. No
13. Żyjąc w czystości, patrzysz na świat przez różowe okulary, a nie jak dotąd, nafaszerowany viagrą, postrzegając go na niebiesko.<br>14. Wstrzemięźliwość seksualna to milowy krok ku długowieczności (jak pewnie zauważyłeś, przywódcy wielkich ruchów religijnych umierają staro). Poza tym pij dużo kefiru.<br>15. Twój nowy stan świetnie wpływa na cerę. Lepiej, żeby twarz pokrywał rumieniec niewinności niż podejrzane strupy i wory pod oczami.<br>16. Żyjąc pod jednym dachem z kobietą, a jednocześnie zachowując seksualny post, jesteś o wiele spokojniejszy. Już nie przewracasz się z boku na bok w bezsenne noce i nie zastanawiasz się, czy ta piątka różnokolorowych dzieciaków jest twoja. No
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego