Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 46
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1997
była wielką opozycjonistką w stosunku do rządzącej wtedy koalicji. Trzeba też pamiętać, że każdy Sejm działa w innych realiach politycznych. Większość powinna zapraszać opozycję do przewodniczenia komisjom wtedy, gdy to się jej politycznie kalkuluje. Jeśli politycznie i propagandowo nie jest to konieczne, nie ma obowiązku powierzać posłom opozycji tych stanowisk.
- "Lepiej, żeby partie się w tej sprawie porozumiały" - powiedział pan po wyborze sędziów Trybunału Stanu, do którego nie weszli kandydaci SLD. Jakie kalkulacje polityczne zadecydowały o tym, że AWS nie chciała przestrzegać parytetów zaproponowanych przez władze Sejmu" Czy nie był to polityczny błąd"
- Trybunał Stanu nie jest organem składającym się z przedstawicieli
była wielką opozycjonistką w stosunku do rządzącej wtedy koalicji. Trzeba też pamiętać, że każdy Sejm działa w innych realiach politycznych. Większość powinna zapraszać opozycję do przewodniczenia komisjom wtedy, gdy to się jej politycznie kalkuluje. Jeśli politycznie i propagandowo nie jest to konieczne, nie ma obowiązku powierzać posłom opozycji tych stanowisk.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; - "Lepiej, żeby partie się w tej sprawie porozumiały" - powiedział pan po wyborze sędziów Trybunału Stanu, do którego nie weszli kandydaci SLD. Jakie kalkulacje polityczne zadecydowały o tym, że AWS nie chciała przestrzegać parytetów zaproponowanych przez władze Sejmu" Czy nie był to polityczny błąd"&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; - Trybunał Stanu nie jest organem składającym się z przedstawicieli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego