Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
specjalnych pigmentów nadaje cerze rozświetlony, promienny wygląd. Skóra staje się gładsza i wygląda zdrowo.
Calm-Down Anti-redness Cream
Łagodzący krem przeciw zaczerwienieniu
Do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i zaczerwienienia. Kompozycja ziół z arniką i ekstrakt kasztanowca łagodzą zaczerwienienie, wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych. Nakładać codziennie rano na oczyszczoną skórę.
Lip Perfector Anti-Ageing Balm
Balsam do ust zapobiegający starzeniu się skóry
Ekstrakty z zielonej herbaty, miłorzębu japońskiego oraz witamina E nawilżają i chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Wyciąg z lukrecji znakomicie koi usta. Balsam zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i odwodnieniu skory oraz rozmazywaniu pomadki.
Maximum Treatment Cream
Krem
specjalnych pigmentów nadaje cerze rozświetlony, promienny wygląd. Skóra staje się gładsza i wygląda zdrowo. &lt;gap&gt;<br>Calm-Down Anti-redness Cream<br>Łagodzący krem przeciw zaczerwienieniu<br>Do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i zaczerwienienia. Kompozycja ziół z arniką i ekstrakt kasztanowca łagodzą zaczerwienienie, wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych. Nakładać codziennie rano na oczyszczoną skórę. &lt;gap&gt;<br>Lip Perfector Anti-Ageing Balm<br>Balsam do ust zapobiegający starzeniu się skóry<br>Ekstrakty z zielonej herbaty, miłorzębu japońskiego oraz witamina E nawilżają i chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Wyciąg z lukrecji znakomicie koi usta. Balsam zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i odwodnieniu skory oraz rozmazywaniu pomadki. &lt;gap&gt;<br>Maximum Treatment Cream<br>Krem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego