Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
Błyszczyk do ust
Nowy odcień blasku! Błyszczyk zawiera złociste i perłowe drobinki, dzięki którym ust lśnią i opalizuj delikatnymi kolorami. Witamina E i substancje wygładzające nawilżają i chronią usta.
Nail White Pencil
Kredka do paznokci
Long Lash Mascara
Wydłużający tusz do rzęs
Długie rzęsy w doskonałej kondycji dzięki zawartości pantenolu.
Lip Soothers SPF 6
Balsam do ust
Olejek z awokado nawilża usta oraz chroni je przed wysychaniem i pękaniem.
Sheer Colour Tinted Moisturiser
Nawilżający krem koloryzujący
Nadaje cerze promienny wygląd, delikatnie ją nawilża i zapobiega powstawaniu wyprysków. Zawiera wyciąg z rozmarynu i farnesol. Do cery normalnej i mieszanej.
Visions Brush Kit
Błyszczyk do ust<br>Nowy odcień blasku! Błyszczyk zawiera złociste i perłowe drobinki, dzięki którym ust lśnią i opalizuj delikatnymi kolorami. Witamina E i substancje wygładzające nawilżają i chronią usta. &lt;gap&gt;<br>Nail White Pencil<br>Kredka do paznokci &lt;gap&gt;<br>Long Lash Mascara<br>Wydłużający tusz do rzęs <br>Długie rzęsy w doskonałej kondycji dzięki zawartości pantenolu. &lt;gap&gt;<br>Lip Soothers SPF 6<br>Balsam do ust<br>Olejek z awokado nawilża usta oraz chroni je przed wysychaniem i pękaniem. &lt;gap&gt;<br>Sheer Colour Tinted Moisturiser<br>Nawilżający krem koloryzujący<br>Nadaje cerze promienny wygląd, delikatnie ją nawilża i zapobiega powstawaniu wyprysków. Zawiera wyciąg z rozmarynu i farnesol. Do cery normalnej i mieszanej. &lt;gap&gt;<br>Visions Brush Kit
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego