Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyków
Rok: 2000
kolor pozostaje tak długo, jak zechcesz. Wystarczy lekko rozetrzeć szminkę wargami, aby usta znów wyglądały jak umalowane. Dostępna aż w 30 odcieniach.

UP LINER PENCIL
Niezbędny przy makijażu ust. Miękki i delikatny, doskonale podkreśla i koryguje ich kształt. Dzięki niemu pomadka dłużej pozostaje na ustach i nie rozmazuje się. Konturówki Lip Liner dostępne są w 6 kolorach.


Ten styl, to Ty.
Staranny makijaż wykonany kosmetykami Max factor i zadbane dłonie, kolor lakieru do paznokci harmonizuje z tonacją szminki - to Twój styl.

DIAMOND HAND
Szybko schnący lakier do paznokci o pięknym połysku i wyjątkowej trwałości. W jego składzie znajduje się specjalna kompozycja
kolor pozostaje tak długo, jak zechcesz. Wystarczy lekko rozetrzeć szminkę wargami, aby usta znów wyglądały jak umalowane. Dostępna aż w 30 odcieniach.<br><br>UP LINER PENCIL<br>Niezbędny przy makijażu ust. Miękki i delikatny, doskonale podkreśla i koryguje ich kształt. Dzięki niemu pomadka dłużej pozostaje na ustach i nie rozmazuje się. Konturówki Lip Liner dostępne są w 6 kolorach.<br><br><br>Ten styl, to Ty.<br>Staranny makijaż wykonany kosmetykami Max factor i zadbane dłonie, kolor lakieru do paznokci harmonizuje z tonacją szminki - to Twój styl.<br><br>DIAMOND HAND<br>Szybko schnący lakier do paznokci o pięknym połysku i wyjątkowej trwałości. W jego składzie znajduje się specjalna kompozycja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego