Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ponad 15 mln widzów. W "New Jork Times' zespół "Mazowsze" został nazwany najlepszym ambasadorem kultury polskiej.
W Nowym Targu zobaczymy 28 kwietnia pieśni i tańce z różnych regionów Polski. Nie zabraknie motywów z Podhala, z tańcami góralskimi na 12 par. Stanisław Jopek odśpiewa słynnego "Furmana".
Występ odbędzie się na Hali Lodowej przy ul. Parkowej 14. Ponad dwugodzinny koncert rozpocznie się o 18. W stolicy Podhala zaprezentuje się cały, ponad 100-osobowy zespół. Same stroje zajmują 70 skrzyń.
W sekretariacie Hali Lodowej można już nabywać bilety .

BZMistrzowskie kopy

W piątek 9 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Nowym
ponad 15 mln widzów. W "New Jork Times' zespół "Mazowsze" został nazwany najlepszym ambasadorem kultury polskiej.<br>W Nowym Targu zobaczymy 28 kwietnia pieśni i tańce z różnych regionów Polski. Nie zabraknie motywów z Podhala, z tańcami góralskimi na 12 par. Stanisław Jopek odśpiewa słynnego "Furmana".<br>Występ odbędzie się na Hali Lodowej przy ul. Parkowej 14. Ponad dwugodzinny koncert rozpocznie się o 18. W stolicy Podhala zaprezentuje się cały, ponad 100-osobowy zespół. Same stroje zajmują 70 skrzyń.<br>W sekretariacie Hali Lodowej można już nabywać bilety &lt;gap&gt;.<br><br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mistrzowskie kopy&lt;/tit&gt;<br><br>W piątek 9 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Nowym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego