Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
podziału kasy z płyty i trasy koncertowej. Terapeuta zgarnął 48 tys. dol. Kiedy widzimy Kirka Hammetta na jego pięknej kalifornijskiej farmie, nie mamy wątpliwości, że 20-letnia praca w ostro grającym bandzie przyniosła mu niemałą fortunę.

Metalowcy z San Francisco przez lata swojej kariery uchodzili za typowe wcielenie stereotypu rockmanów. Luzacki styl życia, popijanie w trakcie koncertów, w czym celował zwłaszcza Hetfield, a na widowni dziewczyny, które w przypływie entuzjazmu rozbierały się dla swoich idoli.

Nieustanne imprezowanie w przerwach między nagraniami i koncertami dało prasie asumpt, by nazywać zespół prześmiewczo "Alcohollica". Cóż, kiedyś byli młodsi, mieli lepsze zdrowie i silniejsze nerwy
podziału kasy z płyty i trasy koncertowej. Terapeuta zgarnął 48 tys. dol. Kiedy widzimy Kirka Hammetta na jego pięknej kalifornijskiej farmie, nie mamy wątpliwości, że 20-letnia praca w ostro grającym bandzie przyniosła mu niemałą fortunę.<br><br>Metalowcy z San Francisco przez lata swojej kariery uchodzili za typowe wcielenie stereotypu &lt;orig&gt;rockmanów&lt;/&gt;. Luzacki styl życia, popijanie w trakcie koncertów, w czym celował zwłaszcza Hetfield, a na widowni dziewczyny, które w przypływie entuzjazmu rozbierały się dla swoich idoli.<br><br>Nieustanne &lt;orig&gt;imprezowanie&lt;/&gt; w przerwach między nagraniami i koncertami dało prasie asumpt, by nazywać zespół prześmiewczo "Alcohollica". Cóż, kiedyś byli młodsi, mieli lepsze zdrowie i silniejsze nerwy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!