Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
C Bayern Monachium pokonał Arsenal 1:0, a Spartak zremisował z Lyonem 1:1. W grupie D piłkarze Leeds zremisowali z Lazio Rzym 3:3, a Anderlecht Bruksela zwyciężył Real Madryt 2:0.
Awans do następnej tury rozgrywek wywalczyły Bayern, Arsenal, Leeds oraz Real.
(Metropol)Tysiące Albańczyków wyszły na ulice

MACEDONIA Około 3 tys. Albańczyków, głównie młodych, demonstrowało w północno-zachodniej części kraju - w Tetovie, zamieszkanym głównie przez albańską mniejszość, domagając się poszerzenia swych praw.
Podczas demonstracji na przedmieściach miasta, gdzie rozmieszono silne oddziały policji macedońskiej, słychać było strzały z broni automatycznej. str. 3Piecyk w lodówce

Podatek ustanowiono, aby zdobyć
C Bayern Monachium pokonał Arsenal 1:0, a Spartak zremisował z Lyonem 1:1. W grupie D piłkarze Leeds zremisowali z Lazio Rzym 3:3, a Anderlecht Bruksela zwyciężył Real Madryt 2:0. <br>Awans do następnej tury rozgrywek wywalczyły Bayern, Arsenal, Leeds oraz Real.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tysiące Albańczyków wyszły na ulice&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MACEDONIA&lt;/&gt; Około 3 tys. Albańczyków, głównie młodych, demonstrowało w północno-zachodniej części kraju - w Tetovie, zamieszkanym głównie przez albańską mniejszość, domagając się poszerzenia swych praw. <br>Podczas demonstracji na przedmieściach miasta, gdzie rozmieszono silne oddziały policji macedońskiej, słychać było strzały z broni automatycznej. str. 3&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piecyk w lodówce&lt;/&gt;<br><br>Podatek ustanowiono, aby zdobyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!